Listcrawler Salina Listcrawler Pauls Valley Listcrawler Joseph Listcrawler Dallesport Listcrawler Shannon Listcrawler Jackpot what is the listcrawler age limit

Pürüzsüz bacaklar için doğal yöntemler

0 6

Epidermis Lazer Epilasyon

Bahar geldi, elimiz elbiselere ve eteklere daha sık gitmeye başladı! Peki, bacaklarınız istediğiniz gibi pürüzsüz ve bakımlı mı? Yüksek Topuklar ekibi olarak sizlere bacak bakımı için doğal yöntemler sunuyoruz. Pürüzsüz bacaklar için önerilerimizi düzenli uygulamaya özen gösterin!

Bacaklarda meydana gelen batıklar ve batık lekelerioldukça rahatsız edici bir görünüme neden olur. Sizlere sunduğumuz doğal yöntemlerle seksi ve pürüzsüz bacaklara sahip olabilirsiniz. İşte güzel bacaklar için bakım önerilerimiz…

Pürüzsüz bacaklar için bal maskesi

Malzemeler,

  • 3 yemek kaşığı bal
  • 4 yemek kaşığı toz şeker

Hazırlanışı, 

Bal ve şekeri bir kasede karıştırın. Karışımı parmaklarınızla masaj yaparak bacaklarınıza uygulayın. 3-4 dakika masaj yaptıktan sonra ılık suyla durulayın. Bu doğal yöntem hem bacaklarınızı besleyecek hem de peeling etkisi yapacaktır.

Limon ve deniz tuzuyla bacak bakımı

Dilediğiniz kadar limon suyunu ve deniz tuzunu bir kasede karıştırın. Duşta bacaklarınızı keseleyip yumuşattıktan sonra karışımı masaj yaparak uygulayın. Ardından ılık suyla durulayın.

Yumurta maskesiyle kusursuz bacaklar

Malzemeler,

  • 6 yemek kaşığı toz şeker
  • 1 yumurtanın akı

Hazırlanışı;

Şeker ve yumurta akını bir kapta karıştırın. Elde ettiğiniz karışımı bacağınıza uygulayın ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra ovalayarak çıkarın. Ardından bacaklarınızı ılık suyla durulayın. 

Seksi bacaklar için susam yağı

Malzemeler,

  • 4 yemek kaşığı susam yağı
  • 5 yemek kaşığı limon suyu

Hazırlanışı,

Malzemeleri bir kapta karıştırın. Duştan sonra pamuk yardımıyla bacaklarınıza uygulayın. Masaj yaparak uygularsanız kürün etkisini artırabilirsiniz.

Pürüzsüz bacaklar için doğal yöntemleri öğrendiniz. Bacak bakımı için bitkisel çözümlerden tam fayda sağlamak istiyorsanız düzenli olarak uygulamaya özen gösterin.

Yüksek Topuklar öneriyor:

Bacaktaki batık lekelerini geçiren doğal yöntemler

Selülite bitkisel çözüm önerileri

Bacak boyunu uzun göstermenin yolları

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.